Restoranidesse, pubidesse ja teistesse toidukohtadesse minnakse eelkõige kahel põhjusel: mõnusa kõhutäie saamiseks ning toredalt sõpradega koos ajaveetmiseks. Toidul on küll kahtlemata oluline roll, kuid vahel tasub minna pubisse hoopis mõnel teisel põhjusel.

Kontserdid ja elav muusika

Muusika ja söök on juba aegade algusest käsikäes käinud ning tänapäeval jätkatakse seda traditsiooni tublisti. Pea iga restoran korraldab regulaarselt kontserte või organiseerib toidu kõrvale elava muusika, mis loob mõnusama atmosfääri. Teinekord saab restoranis või pubis kuulata väga väikese sissepääsutasu eest ansambleid, mida ehk mujal ei kuulegi. Seetõttu on see oluline põhjus, miks reede õhtul seada sammud just toidukohta.

Spordipanustamine ja kasiinod

Väljas söömisega ei tule tavaliselt pähegi kasiinondus, kuid mis muu oleks rohkem seotud meelelahutusega? Täieliku meelelahutuspaketi pakkumiseks on loodud spetsiaalsed spordibaarid, kus kärmed spordiennustajad saavad teha panuseid ning hea õnne korral ka minna koju priskema rahakotiga. Kuna panustamine on adrenaliinirohke ja tekitab hasarti, kogunetakse lausa sõpradega spordibaari, et seal süüa head-paremat, jälgida spordimängu ning üksteise võidu ennustada, kes lõpuks võidab.

Spordibaaride kõrval ei jää palju maha ka klassikalised kasiinod. Kui mõelda Las Vegasele, meenuvad kohe tipptasemel restoranid, uhked autod ning kallid riietused. Ehkki Eestis ei ole kasiinondus taolisel tasandil, ei jää kasiinod kaugele restoranide kvaliteedi poolest. Kui sul on väike hasardipisik sees ning soovid teha enamat, kui lihtsalt õhtust süüa, võid pilgu peale visata Eesti spordibaaridele ning kasiinodele, kus pakutakse mängimise kõrval ka head toitu.

Mänguõhtud ja mõistatustega õhtusöögid

Pakkumaks inimestele aina uusi elamusi mõtlevad toidukohad pidevalt välja uusi viise, kuidas seltskondi haarata ning anda lisaks söögile muid põhjuseid, miks asutusse naasema peaks. On toidukohti, kus korraldatakse ühiseid mänguõhtuid ja muid seltskondlikke üritusi, mille raames saavad inimesed omavahel suhelda ning uusi tutvuseid luua. Hea toit on vaid lisaboonus!

Kui sa oled tüdinud niisama restoranis õhtustamisest ning otsid uutmoodi elamust, tasub külastada toidukohti, kus korraldataksegi lisaüritusi või võid hoopis sammu seada mõnda meelelahutusasutusse, kus on oma koht ka restoranidel. Nii saad nautida mitut head asja vähese vaevaga!